Objektsnummer: 50105
HANDPENNING ÄR ERLAGD!
Här ska man fortsätta med samma koncept, hamburgare. Allt som behövs för driva en framgångsrik restaurang finns här, effektivt kök, bra ventilation, fettavskiljare, stor bardisk och många sittplatser.
Fin hörnlokal med stora fönster ut mot bostäder och kontor. Fler trevliga restauranger finns i området, som serverar sushi, pizza och indisk mat. I dagsläget har man av olika skäl inte alkohol. Det är godkänt att sälja alkohol i restaurangen.
Har ni erfarenhet av att driva/äga restaurang och vill ha en egen hamburgerrestaurang, så är detta en väldigt bra chans!
Känner ni igen restaurangen och önskar besöka den, vänligen respektera att inte störa ägare eller personal med några frågor rörande försäljningen.
Samtliga frågor och visningar tas med ansvarig mäklare Naresh Sharma tfn: 0708–640 670.
Inventarielista upprättas av säljare och köpare vid köp/överlåtelse
Vill Du sälja Företag? Vi har köparna! Kontakta NMK Företagsmäklare idag för kostnadsfri konsultation
Ovanstående uppgifter har erhållits utav säljaren
Vi erbjuder hjälp med finansiering!